Dil Tercihi
TR / EN / RU
Telefon
+90 (264) 5829255
Fax
+90 (264) 5829257
Dil Tercihi
TR / EN / RU
TEKLİF AL

Hakkımızda

1990 yılında Sakarya’nın Sapanca İlçesi’nde kurulmuş olan aile şirketimiz; 25 yılı aşkın tecrübesi, birikimi ve en önemlisi piyasadaki güvenilir ve saygın duruşu ile hızlı ve emin adımlarla büyümeye devam etmektedir.

2000’li yılların başına kadar inşaat, taahhüt, proje ve danışmanlık hizmetleri veren şirketimiz, inşaat sektöründeki yenilikleri yakından takip etmiş ve yalıtım sektöründe çok ciddi boşluklar görmüştür. Bu sebeple 2005 yılında kurucu ortağı olduğu İzomar İzolasyon A.Ş.’yi kurarak, yalıtım sektöründe bölgesindeki önemli firmalar arasında yerini almıştır.

İnşaat, taahhüt, proje ve danışmanlığının yanı sıra yalıtım sektöründe de bölgesindeki önemli firmalar arasında yerini almış olan firmamız, 2014 yılının sonlarında aldığı karar ile imalat ve sanayi alanında yeni yatırımlar yapmaya karar vermiştir. 2015 yılının ikinci yarısında Kabarcıklı Drenaj Levhası Üretim Hattını devreye alan firmamız böylelikle imalat sektörüne de merhaba demiştir.

Bugüne kadar iş yaptığı sektörlerde örnek, öncü ve yenilikçi olmayı daima kendine hedef edinen firmamızın, imalat sektöründe de çok kısa zamanda hak ettiği yere geleceğine inancımız üst düzeydedir. Şimdiden enerjimizin büyük bir kısmını gelecek yıllarda üretmeyi planladığımız yenilikçi ürünlerimizin Ar-Ge çalışmalarına ayırmış bulunmaktayız.

Sintar Mühendislik olarak yaptığımız her işte önceliğimiz %100 müşteri memnuniyetini sağlayabilmektir. Bu fikirden hareketle her daim kaliteyi ön planda tutan firmamız emin adımlarla büyümeye devam etmektedir.