Dil Tercihi
TR / EN / RU
Telefon
+90 (264) 5829255
Fax
+90 (264) 5829257
Dil Tercihi
TR / EN / RU
TEKLİF AL

Kalite

ÜRÜNLERİNİZ GÜVENCE ALTINDA

Sintar Mühendislik LABORATUVARI, SNTDRAIN markalı üretilen ürünlerin hammadde girişinden son ürün çıkışına kadar gerekli olan kalite kontrol testlerinin yapılması amacıyla kuruldu.

HAMMADDE KONTROL TESTLERi         /          ÜRETİM KONTROL TESTLERİ        /         NİHAİ ÜRÜN TESTLERİ

Ürün kalitesinin istikrarından taviz vermeyen Sintar Mühendislik ,son teknoloji laboratuvar test cihazları ve Kimya Mühendisliği bölümü mezunu eğitimli personeli ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmakta; modern laboratuvarı ile AR-GE verimi ve kaliteyi arttırma çalışmalarına devam etmektedir.

Kalite kontrol bölümü, hazırlanan ürünlerin saptanan kriterlere uygunluklarını ve kalitelerinin devamlılığını sağlamak için sürekli çalışmaktadır.

Amacımız,en üst düzeyde başarıyı yakalamak ve yaratıcılığı geliştirmek için ürünlerimizin kalitesinin kontrolü alanında çalışmalar yaparak, yeni alanlar ve teknolojiler geliştiren en iyi kalite kontrol laboratuvarı olmaktır.

Kalite Kontrol Laboratuvarımız, ürünün şartlarının yerine getirilmesi için gerekli olanlar da dahil olmak üzere, ölçülebilir ve kalite politikasıyla tutarlı kalite hedeflerinin organizasyonun ilgili fonksiyon ve seviyesinde oluşturulmasını sağlar ve takip eder.

Kuruluşumuz, ISO 9001:2015 uluslararası standardı şartlarıyla bağlantılı biçimde EN 13967 , EN 13252 ve TS 13721 normlarına uygun olaraktesis ettiği Kalite Kontrol Sistemini dokümante ederek, uygulamalarına sokmuş, sürekliliğini sağlayıp ve etkinliğini sürekli iyileştirmek üzere çalışmalarına devam etmektedir.